Ludzie

„Nasi Klienci zasługują na obsługę przez najbardziej
kompetentnych Doradców i Instalatorów.”

Sebastian Chmielewski

Prezes Zarządu Energy Smart Solutions

Zasady współpracy
Rekrutujemy
Jak się u nas pracuje

Energy Smart Solutions to miejsce dla tych osób, które chcą dzięki swojemu doświadczeniu, wiedzy i kompetencjom zyskać pieniądze, niezależność, satysfakcję, przyjaźń i przygodę. Chcemy aby nasi współpracownicy czuli swobodę działania i bezpieczeństwo finansowe, aby uwolnic swój całkowity potencjał.

Aby powyższe mogło zaistnieć, konieczna  jest ambicja czyli wewnętrzna motywacja, by dawać z siebie więcej niż przeciętny pracownik u przeciętnego pracodawcy. Tak jak w sporcie, dla poprawy wyników konieczne jest opuszczenie strefy komfortu podczas treningów, tak dla osiągnięcia własnych pragnień we współpracy z nami, niezbędne jest podjęcie wysiłku wymagającego własnej inicjatywy. Świadomość, że efekty pracy każdy zawdzięcza własnemu zaangażowaniu, to najważniejsze, czego oczekujemy od naszych współpracowników.

Nasi współpracownicy to osoby z wykształceniem technicznym, które szybko zdobywają i pogłębiają swoją wiedzę w dziedzinie fotowoltaiki, pomp ciepła, magazynów energii itp. Cenią sobie to, że mogą działać całkowicie swobodnie w ramach prostych zasad jakie stosujemy.

Uczciwe warunki współpracy

We współpracy ważne są dla nas wartości, których fundamentem jest uczciwość i prawdomówność.

Stosujemy przejrzyste zasady, według których pracujemy i wynagradzamy naszych Współpracowników.

Oferujemy najwyższej jakości, bezpieczne, nowoczesne i dostępne dla Klienta produkty.

Jako niewielka, kilkudziesięcio-osobowa struktura mamy tę przewagę, że możemy szybko się dostosowywać do sytuacji na rynku – elastyczność i otwartość na korzystne zmiany to nasza tajna broń.

Doradca techniczno-handlowy

Jeżeli chcesz i lubisz sprzedawać, a także masz wykształcenie techniczne i/lub wiedzę techniczną, to z nami zamienisz te walory na satysfakcjonujące dochody. Potrafisz budować relacje z Klientami? Potrafisz się zmotywować do systematycznej pracy?

Zapraszamy do współpracy osoby, które mają wykształcenie techniczne lub wiedzę z zakresu podstaw budownictwa, hydrauliki, elektryki oraz/lub są gotowe szybko ją zdobyć lub pogłębić. Aby skorzystać z tej okazji, niezbędne jest Twoje przekonanie, że połączenie świetnego produktu, kapitału Twoich umiejętności i doświadczenie w sprzedaży zagwarantuje Ci satysfakcję i satysfakcjonujące dochody. Świadomość, że efekty pracy każdy zawdzięcza własnemu zaangażowaniu, to najważniejsze, czego oczekujemy od naszych współpracowników. Aby tego doświadczyć, niezbędne jest podjęcie wysiłku wymagającego własnej inicjatywy.

doradca techniczno-handlowy
Zadania

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za budowanie i utrzymywanie relacji handlowych z instalatorami pomp ciepła na powierzonym obszarze. Obowiązki to w szczególności:

 • Doradztwo techniczne – dzielenie się wiedzą produktową i know-how serwisowym.
 • Identyfikowanie potrzeb produktowych lub serwisowych obsługiwanych instalatorów.
 • Zbieranie zamówień i sprawowanie pieczy nad ich realizacją.
 • Identyfikowanie potrzeb szkoleniowych i zapraszanie współpracujących instalatorów na dedykowane szkolenia.
 • Raportowanie własnej aktywności i wyników pracy.
 • Udział w szkoleniach.
 • Kreowanie pomysłów na poprawę relacji handlowych z klientami.
 • Pozyskiwanie informacji rynkowych.
Oferujemy
 • Szkolenia z zakresu niezbędnego do tego, by DTH godnym zaufania partnerem dla swoich Klientów.
 • Nieograniczone wsparcie menedżerów, którzy  w każdej chwili są gotowi służyć radą i pomocą – odpowiadając na każde pytanie, pomagając radzić sobie w trudnych sytuacjach.
 • Systematycznie działania, wspierające rozwój kompetencji, które tego wymagają poprzez szkolenia i coaching.
 • Wynagrodzenie gwarantowane, pozwalające bezpiecznie wdrożyć się by uzyskać satysfakcjonujące wynagrodzenie prowizyjne.
 • Samochód do celów służbowych.