Partnerzy

„We współpracy z dużym partnerem, najważniejsze
jest być dobrym ogniwem.”

Andrzej Gołyga

Ekspert i inwestor rynku fotowoltaiki, doradca KIGEiT.

NEWNTIDE
ARKA

Logo NEWNTIDE

Jeden z największych producentów pomp ciepła

NEWNTIDE to marka Chińskiej firmy Guangdong New Energy Technology Development Co., Ltd., która jest liderem branży pomp ciepła dzięki specjalizacji w projektowaniu i wytwarzaniu energooszczędnych urządzeń typu powietrze woda.

fabryka-pomp-ciepla-NEWNTIDE-Logchuan

Założona w 2003 roku firma NEWNTIDE stała się wiodącym w Chinach producentem i dostawcą pomp ciepła  do ogrzewania basenów, ciepłej wody użytkowej, ogrzewania i chłodzenia domów a także suszarek do bielizny opartych o pompy ciepła.

Know-How

NEWNTIDE koncentruje się na projektowaniu i produkcji pomp ciepła od ponad 20 lat. W kolejnych latach będzie kontynuować ścieżkę dostarczania konkurencyjnych, wobec innych światowych producentów, pomp ciepła aby stać się światowym liderem w tej dziedzinie. W ciągu ostatnich 19 lat firma  opatentowała ponad 1100 krajowych i międzynarodowych rozwiązań technicznych wykorzystywanych przy produkcji pomp ciepła NEWNTIDE.

Siedziba glowna NEWNTIDE Guangzhou

Możliwości produkcyjne

NEWNTIDE posiada dwie bazy produkcyjne z 13 automatycznymi liniami produkcyjnymi, 16 międzynarodowymi laboratoriami certyfikującymi: Intertek, SGS, Kiwa oraz 44 zaawansowanymi maszynami do testowania materiałów. Łączna zdolność produkcyjna to ponad 2 miliony pomp ciepła rocznie. Ponadto NEWNTIDE posiada własne fabryki  głównych komponentów, takie jak: fabryka blach do obudów pomp ciepła, fabryka wymienników ciepła i fabryka produkująca zbiorniki buforowe i CWU.

fabryka zbiornikow NEWNTIDE


Po latach inwestycji i aktywności w zakresie badań i rozwoju firma NEWNTIDE stała się pionierem w branży pomp ciepła powietrze-woda w Chinach.


Dostawca powietrznych pomp ciepła nr 1 na rynku chińskim

NEWNTIDE posiada pierwszy światowej klasy ośrodek akademicki stworzony do badań nad pompami ciepła dla Chińskiej Akademii Inżynierii, która posiada dwa instytuty badawcze: China Heat Pump Research Center i China Heat Pump Training College, które stały się największymi ośrodkami inkubacji innowacyjnych technologii dla nowej energetyki w Azji. Koncentrując się na najnowszych technologiach pomp ciepła, jest jedną z firm członkowskich, które brały udział w opracowywaniu chińskich norm krajowych dotyczących powietrznych pomp ciepła.

Dzięki rozwiązaniom uznawanym przez  światowe jednostki certyfikujące oraz dzięki rozległej sieci sprzedaży, pompy ciepła NEWNTIDE są dystrybuowane do ponad 80 krajów Europy, Ameryki Północnej, Australii i Azji.

Sześćdziesięcio osobowy dział badań i rozwoju

Główną siłą NEWNTIDE jest zespół badawczo-rozwojowy, który bazuje  na utalentowanych inżynierach wyspecjalizowanych w projektowaniu pomp ciepła. Każdy inżynier jest pełen innowacyjnych pomysłów, które służą przełamywaniu tradycyjnej technologii aby stworzyć zaawansowane rozwiązania pompy ciepła. Zespół badawczo-rozwojowy jest warunkiem koniecznym, aby NEWNTIDE mogło być niezależnym producentem i stale wprowadzać innowacje.

Laboratorium pomp ciepła NEWNTIDE
Laboratorium NEWNTIDE – takich pomieszczeń jest 17 – w tym trzy antywybuchowe do testowania pomp propanowych.

Dzięki kompletnemu łańcuchowi przemysłowemu i fabryce głównych części NEWNTIDE opanował niezależną produkcję głównych części i jest dojrzałym niezależnym producentem pomp ciepła, skracając czas realizacji zamówień i kontrolując w pełni jakość produktu.

Pompa ciepła NEWNTIDE R32 do minus 30 stopni mrozu

Kliknij aby poznać ofertę pomp ciepła marki NEWNTIDE

Arka_logo

Innowacyjny dostawca komponentów do instalacji grzewczych

Powstała w 1999 roku Arka Sp. z o.o. dostarcza na rynek instalatorski innowacyjne wyroby. Firma posiada własne laboratoria i dział projektowania, który
dostarcza nowatorskie  rozwiązania techniczno-wzornicze, zastrzegane  Urzędzie Patentowym.

Laboratorium Arka Sp. z o.o.
Dostarczane wyroby są kontrolowane na każdym etapie produkcji.

Ułatwiamy pracę instalatorom tworząc z pasją innowacyjne produkty

Grupa pompowa ARKA
gotowa grupa pompowa znacznie przyspiesza montaż

Z myślą o instalacji pomp ciepła zaprojektowaliśmy i opatentowaliśmy zawór zwrotny, który nie ogranicza przepływu czynnika grzewczego

zawór zwrotny nie ograniczajacy przepływu


Ciągły rozwój, doświadczenie i serce naszych pracowników włożone w produkt, spowodują, że zdobędziemy pozycję lidera na rynku instalacyjnym


Znaczące zapasy i sprawny dział logistyki

Aby być solidnym partnerem dla swoich klientów – instalatorów, Firma ARKA stale powiększa soje możliwości magazynowania, kompletacji i wysyłki zamówionych towarów. Dzięki temu zamówienia złożone do godziny 12-tej są wysyłane tego samego dnia.

Arka Sp. z o.o. magazyn

 

Morsy Calido
logo calido

Nasza przygoda z morsowaniem trwa już 11 lat i od początku należymy do Klubu Morsów Posejdon.

Uwielbiamy ten ekstremalny sport, którym „zarażamy” kolejne osoby w firmie, nasze rodziny i przyjaciół . W styczniu 2016 roku założyliśmy Klub Morsów Calido, który jest Organizacją Pożytku Publicznego i
pomoże  nam promować zdrowy styl życia, a w szczególności rozpowszechniać morsowanie w zimnym Bałtyku.

zdjęcie członków klubu morsów calido