Wartości

Nasze pomysły - Twój komfort

W 2012 roku, Andrzej Gołyga wraz ze współpracownikami powołał do życia Solar Smart Solutions. Wierząc w rychłe powstanie i wdrożenie w Polsce strategii rozwoju OZE,  nie szczędzili sił i środków by zbudować ośrodek transferu wiedzy i technologii.

Zaprojektowaliśmy własną konstrukcję na grunt, stworzyliśmy kilkanaście projektów farm dla znanych polskich przedsiębiorstw, zainicjowaliśmy powstanie pokazowej farmy PV, nawiązaliśmy kontakty biznesowe z producentami komponentów z całego świata.

Wszystko po to, by odpowiedzialnie oferować rozwiązania zapewniające nie tylko tańszą i czystszą energię. Tym co jest dla nas jeszcze bardziej istotne jest bezpieczeństwo i satysfakcja zarówno naszych klientów jak i współpracowników.

Wybieramy komponenty najbardziej zaawansowane technologicznie. Poznajemy je dzięki bliskim relacjom z ich producentami, po to by transferować wiedzę z ośrodków badawczo-rozwojowych do instalatorów i użytkowników końcowych.

„Zielona energia to nasza wspólna przyszłość,
a odnawialne źródła energii to przyszłość
energetyki”

Zespół Energy Smart Solutions

Energia odnawialna to w naszej ocenie nie ideologia – to nieuchronna przyszłość, a my jesteśmy po to, by przygotować naszych Klientów do tej perspektywy.

Już dawno odkryto, że w niedalekiej przyszłości czeka nas monizm energetyczny – wszystko czego potrzebujemy będzie na prąd. Rosną i nadal będą rosły nasze apetyty na energię elektryczną. Oznacza to, że całkowicie zmieni się struktura sieci elektroenergetycznych. Koniecznością stanie się wytwarzanie energii w miejscu jej zużywania lub w jak najbliższej odległości od niego.

Naszą misją jest szerzenie tej prawdy, rozwiewanie
wątpliwości sceptyków i dostarczanie najlepszych
rozwiązań w zakresie zeroemisyjnych źródeł energii

Kompetencje, jakość wykonawstwa, wiarygodność gwarancyjna – jesteśmy firmą, której wizja i strategia wyraża się w tych właśnie słowach. Aby to osiągnąć zaprzęgamy do współpracy najnowszą technologię.

Dzięki dużemu doświadczeniu współpracujących z nami ekspertów i wypracowanych przez te wszystkie lata relacjach z partnerami biznesowymi, możemy realizować swoją misję polegającą na rozpowszechnianiu wiedzy i technologii OZE na polskim rynku oraz niwelowaniu wątpliwości osób, które jeszcze nie są pewne, że OZE to przyszłość energetyki, to nasza wspólna przyszłość i dobro dla kolejnych pokoleń.